ALSANCAK TAKSİ

Hayatımızı kolaylaştırırken bir taraftan da zamandan tasarruf etmemizi sağlayan araç taksidir. Bir yere acil yetişmeniz mi gerekiyor? Issız bir yerde mi kaldınız? Artık yolda taksi beklemeye son veriyoruz. O halde makalemizi dikkatlice okuyunuz. Alsancak Taksi

Hepimizin bildiği gibi yoldaki direklerde veya otobüs, dolmuş duraklarına yakın yerlerde taksi çağırma düğmesi vardır. Bu düğmeler yerini android telefonlardaki bir kaç uygulama ile yer değiştirmeye başladı. İndireceğiniz taksi çağırma uygulaması ücretsizdir. Sadece internet aracılığıyla konumunuzu paylaşarak nerede olduğunuzu belirtin.

Alsancak Taksi

En yakın duraktan ya da güzergâhınızdan geçen boş taksilere bildirim giderek olduğunuz yere kısa sürede ulaşacaktır. Issız bir yere gittiğiniz zaman dönüşüm nasıl olacak derdine de veda ediyoruz. Bu uygulama ile taksi bulunduğunuz yere hızlı bir şekilde gelecektir. Her insanın telefonunda olması gereken bu uygulamayı günlük hayatımızda direk üzerindeki düğmeye basarak beklemek yerine bu tür bir uygulama aracılığıyla siz evinizde hazırlanırken kapınıza gelerek sizi bekleyecektir.