CAMİŞERİF TAKSİ ÇAĞIR

Taksi çağırmak artık eskisinden daha kolay insanlar sadece bitaksi uygulaması kullanmak istemiyorlar, Peki başka bir alternatif yok mu? Artık var, duraklardan alınacak taksi hizmeti...

Şehrin yeni nesil taksi durağı sloganıyla hayata geçen durağımız günde yaklaşık 300 civarında yolcu taşıyor ve 1000’i geçen aktif kullanıcısı var.

CAMİŞERİF TAKSİ ÇAĞIR

7/24 saat açık olan çağrı merkezleri aracılığı ile hizmet veren durağımız insanlarımız daha yeni yeni keşfediyor. Telefonla taksi çağırmak, durağa gitmek, yoldan çevirmek bir müddet sonra bu uygulamalarla, gerilerde kalan taksicilik anlayışı olacak. Bir de taksi çağırma konusunda kullanılan hazır uygulamalar var.

Harita üzerinde araç takibi, sürücü kimlik belgesi gibi özellikleri de olan yazılımda, kişinin rahat ve konforunun yanı sıra güvenliği de ön planda tutuluyor.

Bu uygulama sayesinde önümüzdeki günlerde Mersin'in herhangi bir yerindeyseniz ve taksi çağırmak istiyorsanız; mobilinizdeki uygulamayı açarak size yakın taksileri keşfedip, çağırma imkanı buluyorsunuz. Arabanın modeli, rengi, şoförün bilgilerini de gördükten sonra emniyetli bir şekilde yolculuğunuza başlayabiliyorsunuz. Aynı zamanda randevulu sistemle çalışan uygulama ile rezervasyonunuzu yaptırıyorsunuz ve ertesi günü nasıl taksi bulacağım sorusu olmadan hizmetinizi alıyorsunuz.