ÇİFTLİKKÖY TAKSİ ÇAĞIR

Günümüzde teknolojinin birçok yönden sağladığı kolaylığı, taksi çağırmada da görmek mümkün oluyor. ÇİFTLİKKÖY TAKSİ ÇAĞIR

Akıllı telefonlarımız, tabletlerimiz sayesinde indirdiğimiz taksi uygulamaları birçok açıdan avantajlı diye düşünüyoruz.

Günümüzde hepimizin zamanı değerli ve yoğun yaşamlarımız vakit kaybına uygun değil derken, taksi çağırma ve bunun için caddeden geçen taksilerin durmasını bekleme ve gideceğimiz yere bizi götürüp götürmeyeceğini öğrenme yine uzun dakikalar alabiliyor. Bu nedenle vakit kaybetmeden taksinin gelmesi için daha pratik çözümler arıyoruz. Neyse ki artık uygulamalar sayesinde rahatlıkla, zaman kaybetmeden taksi çağırabiliyor ve güvenle gideceğimiz yere gidebiliyoruz. Taksiye bindiğimizde en önemli konu, güven duygusu oluyor.

ÇİFTLİKKÖY TAKSİ ÇAĞIR

Nedeni her gün medyada gördüğümüz, mesleğini kötüye kullanan taksiciler ve bu konuda birçok önlem alınmasına rağmen insanlar dışarı çıkıp caddeden geçen taksileri çağırmakta ne yazık ki tedirgin oluyor.

İşini iyi yapan, yolu uzatmadan gideceği yere giden, güvenilir taksiciler için yaşadığımız yerlerin yakınlarındaki taksi duraklarını arayıp, boş taksi olup olmadığını sormak elbette en doğru yöntemlerden biri ancak duraklarda da en ihtiyaç duyulduğunda taksi bulamama sorunuyla karşılaşıldığında yine zaman kaybı yaşayabiliyoruz.

Bu nedenlerden dolayı teknolojinin nimetlerinden yararlanarak, ücretsiz indirdiğimiz uygulamalar sayesinde taksi çağırarak, taksinin nerede olduğunu, en kadar sürede geleceğini, geliş yönünü takip edebiliyoruz. Tek tuşla şehir içinde her yere taksi çağırabilme avantajı, büyük kolaylık sağlıyor. İstenilen adrese en yakın taksinin yönlendirilmesiyle, kısa sürede taksimiz gelmiş oluyor.

Çağrılara kısa sürede cevap veren uygulamalar, yakıt kaybının da engellenmesinde önemli bir sistem olarak çalışıyor. Trafikte pek çok taksi bazen bomboş dolaşırken, trafik yoğunluğunu da arttırıyor.

Güzergah müşterinin istediği yönden olduğu için, tercih ettiğimiz yoldan gidebilme imkanımız oluyor. Hangi araçta hangi şoför varsa, uygulama üzerinden görebiliyoruz. Yolcular ve sürücüler kayıt altına alındığı için, müşterinin emniyeti ve güvenliği de sağlanmış oluyor. Akıllı ödeme seçenekleri bu uygulamaların genelinde mevcut olduğu için, bunları kullanarak rahatlıkla ödeme yapabiliyoruz.

Hizmet kalitesi puanlanarak, müşteri memnuniyetinin artışını sağlamak daha sistematik şekilde yapılabiliyor. Taksiye binmeden önce gidilecek yerin ücreti konusunda sürpriz yaşamıyoruz, çünkü binmeden önce ödenmesi gereken tutar belirtiliyor.