EĞRİÇAM TAKSİ ÇAĞIR

Duraklar dışında da bazı uygulamalar var kimi zaman oldukça işe yarıyor, işi dışında hastası olanlar ambulans bulamayanlar için taksiler, hayat kurtarma görevi üstleniyorlar. Alışveriş yapan bir kadının yakın mesafede olsa, hemen evine ulaşabilmesi için taksiyi tercih ettiği görülüyor. EĞRİÇAM TAKSİ ÇAĞIR

Taksi kullanıcısının artan talepleri karşısında büyükşehir belediyeleri taksi duraklarına ve taksicilere daha fazla destek veriyorlar. Taksi duraklarının izbe halinden kurtarılışı, boşta gezen taksilerin sayısını azaltılması gibi trafiği rahatlatan ve ulaşımda daha erişilebilir olmanın katkılarını sunuyorlar.

EĞRİÇAM TAKSİ ÇAĞIR

Taksi kullanıcısı telefonuna indirdiği uygulama ile şehrin neresinde olursa olsun online olarak boşta olan taksiye ulaşma imkanına sahip oluyor. Yağmur, kar yağışı dolayısıyla veya yakın mesafe diye taksiye müşteri almamak tarihe karışıyor.

Bu uygulama ile taksiler taksi durakları online tarafından takip edilerek müşterinin seyahat güvenirliliğini ve konforunu sağlıyor. Müşteri de çağırdığı taksinin plakasını, şoförü hakkında genel bilgiler edinebiliyor. Ödemeleri örneğin İstanbul’da ise kullanıcı İstanbul kart ile yapabiliyor veya kredi kartı ile ödeme seçeneğini de kullanabiliyor.