EKONOMİK TAKSİ

Dijital taksi dönemi başladı. Taksi yolculuğu İstanbul’da hiç bu kadar kolay olmamıştı. Trafik yoğun olur, yağmur yağar, akşam nöbet değişimi olur ve bir türlü taksiye binme olanağınız olmaz ya; işte buna çözüm getiren bir sistem var artık. Ekonomik Taksi

Telefonunuza indirdiğiniz online taksi uygulaması ile anında yakınızda bulunan bir taksiye ulaşma şansınız var. Çağırılan taksi bir kaç dakikada yanınızda olurken bu arada gideceğiniz yolun ücretini de önceden hesap edebiliyorsunuz. Taksi şoförü hakkında da bilgi sahibi oluyorsunuz. Diyelim çok acil işiniz var. Bankaya gidip nakit para çekme durumunuz da söz konusu değil.

Taksiye binmek zorundasınız ama nasıl ödeme yapacaksınız? Eskiden olsa bankamatik arayışına girer, çok zaman kaybederek işinize geç kalma olasılığınız vardı. Bir de tabii anında taksi bulmanız da mucize gibiydi. İstanbul gibi bir kentte yaşıyorsanız ve yoğun iş temponuz varsa randevularınıza yetişmeniz gerçekten zordu.

Ekonomik Taksi

Oysa online taksi uygulamasında ödemenizin nakit olmasına gerek yok. Kredi kartınız ile ödemenizi yapabiliyorsunuz. Diyelim bir yolculuğa çıkacaksınız. Yine aceleniz var. Ellerinizde bavullarınız var, ya telefonun başında duraktan taksi çağırmaya çalışırdınız ya da sokaklara çıkıp boş taksi çevirmeye çalışırdınız. Bir de kalabalıksanız işiniz daha zordu.

Şimdilerde online taksi uygulamasını açıyorsunuz ve çağrı butonuna basıyorsunuz Yakınızdaki taksinin büyüklüğü size uygun değilse yine en yakın mesafedeki başka büyük bir taksi tercih edebiliyorsunuz.

Taksi şoförü de kabul butonuna basarak iki üç dakika içerisinde yanınızda oluyor. Hem siz, hem bavullarınız güven içerisinde ve konforlu, seyahatinizi yapıyorsunuz. Yolculuğunuz bittikten sonra da online taksi yolculuğunuzun nasıl geçtiğiyle ilgili yorumlar alınıyor. Yani müşteri memnuniyeti dikkate alınıyor. Memnun olmadığınız durumlar göz önüne alınarak online taksi sistemine kayıtlı taksiye uyarıda bulunuluyor.