GÜNEŞ TAKSİ ÇAĞIR

Taksi çağırmak istediğimizde, dışarda geçen boş taksileri durdurmaya çalışmak, vakit kaybı ve beklemekle birlikte sıkıntı yaratıyor. Yoldan taksi çağırıldığında, son yıllarda yaşanan üzücü vakalardan dolayı, insanların içinde hep bir tedirginlik ve endişe oluşmuş durumda ki bu artık herkesi ortak düşücesi olarak görülebilir. GÜNEŞ TAKSİ ÇAĞIR

Kısa mesafe yolculuk yapmak istendiğinde, yoldan taksi çağırmak yine sıkıntılı durumlar oluşturabiliyor. Bazı taksiciler kısa mesafe için yolcu alamayacaklarını belirterek, bir diğer taksiyi beklememize neden oluyor, bu da acil durumlarda zaman kaybı yaratıyor. Bazı kısa mesafe yolculuklarda yoldan taksi çağrıldığında, işini doğru yapmayan taksiciler sayesinde yol uzatmalarla iki katına çıkabiliyor. Ülkemize gelen turistler özellikle bu durumdan son derece muzdarip olduğundan, taksi çağırırken özellikle dikkat etmeleri konusunda uyarılar zaman zaman yapılıyor.

GÜNEŞ TAKSİ ÇAĞIR

Bu nedenle daha rahat, güvenli ve pratik yollar teknolojinin gelişmesiyle birlikte gündeme gelmiş durumda olduğu için, daha çok teknolojik yolları deniyoruz. Mobil taksi çağırma sayesinde güvenli hizmet alabilmek artık son derece kolay diyebiliriz. Akıllı telefonlara ücretsiz indirdiğimiz mobil taksi uygulamaları sayesinde çok kısa sürede taksi çağırmak mümkün oluyor. Ödeme yöntemini, çağıdığımız taksinin plakasını, nerede olduğunu, kaç dakikada gelebileceğini, güzergahını takip etmek uygulamalar sayesinde zahmetsiz gerçekleşiyor. Ödeme yöntemizi seçerek, yolculuğumuz bittikten sonra, kredi kartından ya da nakit olarak ödememizi yapabiliyoruz. Hizmetinden memnun olduğumuzda, şöföre verdiğimiz puan sayesinde hizmet kalitesini belirlemede aktif olabiliyoruz. Takside eşyamızı unuttuğumuzda bulabilme bu uygulamalar sayesinde hemen bulunabiliyor.