TAKSİ ÇAĞIRMA

Taksi çağırma uygulaması öncelikle yurt dışı ülkelerinde mevcutken 2016 yılından itibaren Türkiye de de yaygınlaşmaya başladı. Artık birçoğumuz dışarı çıkıp direkteki düğmeye basmak yerine uygulama ile vakit kazanmaya başladık.

Taksi Çağırma

Taksi çağırma uygulamasını Türkiye'nin her yerinde kullanabilirsiniz. Acele yetişmemiz gereken yerlerde hayatımızı kolaylaştıran bu uygulamanın 2018 yılı itibariyle kullanımı da artmıştır. Artık birçok insan taksi durağına yürümek yerine veya yolda taksi beklemek yerine uygulamayı kullanarak taksiyi çağırıyor. İnsan hayatını kolaylaştıran uygulamalar her zaman vakit kazandırır. Gittiğiniz her yerde bir tıkla taksiniz kapıda olacaktır. Bazı taksiciler bu durumdan şikâyetçi olsa da uygulamanın gün geçtikçe kullanma sayısı artıyor. Çağırdığınız taksinin plakası uygulamadan görünür. Böylece boş geçen taksilere binmek yerine plakaya bakarak çağırdığınız taksiye binebilirsiniz. Aynı şekilde uygulama ile taksi içerisindeki şoföre de sizin nerede olduğunuzun bildirimi gidecektir. Fakat yine de yolda taksi beklemek veya durağa kadar yürüyerek sıradaki taksiye binen insan sayısı fazladır.

Bizler modernleşen dünya da hayatınızı kolaylaştıran bu uygulamayı sunuyoruz. Kısacası siz nerede olursanız olun taksi çağırma uygulaması ile taksiniz beklediğiniz yere hızlı bir şekilde gelecektir.